אוטובוסים לטיולים

אוטובוסים לטיולים

במדינה יפה ומיוחדת כמו שלנו, שנופיה המגוונים שונים בצפון, מרכז ודרום ומספר הימים שטופי השמש הוא רב, חבל לבזבז אותם בישיבה בבית או בטיול בחו”ל.

הגיע הזמן לצאת, להנות, ולנפוש בארצנו הנפלאה… ?

צי הרכבים כולל אוטובוסים עם מספר מקומות משתנה בהתאם לכמות המטיילים.

אם זה לטיול חברה אשר מצריך מספר אוטובוסים,  ומיניבוסים מאובזרים ונוחים או טיול משפחתי אשר מצריך מיניבוס מפנק ואינטימי.

אנחנו מספקים את המבחר.

בשנים האחרונות מדינת ישראל חווה גידול עצום בכמות התיירים שמגיעים לביקור מארצות שונות  אשר מבקשים להשכיר אוטובוסים לטיולים. לצד קבוצות מטיילים ישראליות רבות, כמו בתי ספר או מקומות עבודה, אין זה מפליא לגלות שיש דרישה הולכת וגדלה לשימוש בשירותי חברות הסעות אשר מחזיקות אוטובוסים לטיולים. חוויית הטיול, בקבוצות גדולות הופכת למיוחדת הרבה יותר כאשר יש לכם את האפשרות לנסוע ברכב אחד לכל הנקודות השונות במסלול. חברת VIP Lux Travel מחזיקה בצי אוטובוסים חדיש, נקי ובטיחותי לרווחתן של קבוצות מטיילים גדולות, אשר רוצות להיעזר בשירותיו של צוות הנהגים המיומן שלנו.

אוטובוסים לטיולים – חוויה נהדרת לקבוצות

מי מאיתנו לא זוכר את הטיולים השנתיים בימי בית הספר, או את אחת הנסיעות לחו"ל עם קבוצה מאורגנת בהן זמני הנסיעה באוטובוסים היו לחלק משמעותי מחוויית הטיול כולה. טיול ברחבי ארץ ישראל, במיוחד אם מדובר בקבוצות של ילדים, הוא אתגר עצום מבחינת לוגיסטיקה, אשר מחייב אתכם לחשוב על כל הדרכים בהן ניתן יהיה לעבור את הטיול בשלום ועדיין לספק חוויה בלתי נשכחת.

בדיוק מסיבה זו, נסיעה באוטובוסים גדולים, מאפשרת לכם לקחת כמות גדולה של נוסעים, לכל מקום שרק תרצו ועדיין לשמור על הסדר. מבחינת מדריכי הטיולים היתרון המשמעותי ביותר של אוטובוסים למטיילים הוא האפשרות להדריך את הקבוצה גם תוך כדי נסיעה, בעזרת מערכות המיקרופונים והמולטימדיה המתקדמות, אשר מותקנות בחלק גדול מן האוטובוסים החדשים. בכל רגע של הטיול אתם יכולים ללמוד משהו חדש, ועדיין להיות בסביבת חברים קרובים, באווירה משוחררת ובתחושה של חופש.

 

אוטובוסים לטיולים – ליווי אמין ובטוח לאורך כל הטיול

עם כל כמה שהחוויה החיובית של המטיילים היא חשובה, כאשר אתם מתכננים טיול מקצועי ישנם גם אספקטים אחרים שאתם חייבים להתייחס אליהם. כאשר אתם מבצעים הזמנה של אוטובוסים לטיולים חשוב לוודא כי נהג האוטובוס יכול ללוות אתכם לאורך כל ימי הטיול ובכל נקודה בה אתם עתידים לבקר. כמו כן מומלץ לוודא כי מדובר בחברת אוטובוסים בעלת רישיון, אשר מחזיקה אוטובוסים ברמות תחזוקה גבוהות ומעסיקה נהגים בעלי רישיון מתאים. רק כך תוכלו להבטיח את חזרתם של כל המטיילים בשלום, ולהכתיר את הטיול כהצלחה מסחררת.

תיירות במדינת ישראל היא ענף אשר הולך ומתפתח, כאשר המרוויחים הגדולים בתחום הם הלקוחות אשר רוצים למצוא הסעות לטיולים. בשל הביקוש הרב בשוק, חברות נוספות בתחום ההסעות נפתחות בכל שנה ומאפשרות ללקוחות לקבל שירותי הסעות ברמות משתנות, על פי הצרכים האישיים של כל לקוח. על כן, אם אתם רוצים לתכנן טיול ברחבי הארץ, המשימה הראשונה שלכם היא למצוא שירות הסעות לטיולים שיכול לעמוד בכל הדרישות שלכם. שירות ההסעות של חברת VIP Lux Travel, מתבסס על התאמה אישית של מסלול הנסיעה וכלי הרכב לצורכי כל לקוח, על מנת ליצור חוויית טיול מושלמת.

כיצד לבחור שירותי הסעות לטיולים?

רגע לפני שאתם מתחילים לארוז את המזוודות לטיול הבא שלכם, חשוב לוודא כי סגרתם את כל הנקודות המרכזיות והטיול ובכללן שירותי הסעות לטיולים. בבואכם להציג את הצרכים שלכם לחברת ההסעות, חשוב לבדוק שהם יכולים לענות על ארבע נקודות מרכזיות:

  1. זמינות- האם יש לצוות החברה מספיק אוטובוסים, מיניבוסים או מכוניות פרטיות על מנת לספק לכם את השירות הרצוי? בקשו מן החברה לשריין את התאריכים של הטיול שלכם כבר במעמד השיחה הראשונה, על מנת למנוע תקלות.
  2. כמות נוסעים- התאימו את סוג הרכבים שיש בחברת ההסעות לטיולים להציע לכם, לכמות הנוסעים שעתידה להשתתף בטיול. למשל אם מדובר בטיול של שכבה אשר כוללת שלוש כיתות לימוד, ייתכן ותצטרכו להזמין יותר מאשר אוטובוס אחד.
  3. מסלול הטיול- בכדי לוודא שכל הרכבים אותם אתם משכירים יכולים ללוות את הטיול, רצוי להציג לחברת ההסעות את מסלול הטיול. השתדלו להציג בפניהם את המסלול העדכני ביותר שיש לכם, כך אם אתם נוסעים לטיול במדבר הם יוכלו לחשוב על פתרונות נגישות יצירתיים במקרה הצורך.
  4. עלות האוטובוסים- לכל הפקה של טיול יש תקציב מסודר, על כן חשוב לעמוד בעלויות השכרת האוטובוס כפי שהוקצו לכם בתקציב.

שירותי הסעות לטיולים – שיהיה לכם טיול בטוח

בכל טיול שאתם יוצאים אליו, יש צורך לשמור על רמת בטיחות גבוהה בכדי למנוע מקרה אסון. הבטיחות בטיול מתחילה כבר בעת הזמנת הסעות לטיולים, עם ההחלטה על חברת הסעות המקצועית ביותר. ככל שאתם בוחרים בחברה אמינה יותר, כך תוכלו לנסוע ברכבים בטוחים יותר ולחזור הביתה בשלום כאשר כולם מרוצים.

למעלה דילוג לתוכן