הסעות לאירועים

הסעות לאירועים

עורכים חתונה בצפון ויש לכם אורחים מהדרום? מארגנים אירוע ורוצים שהאורחים יוכלו להישאר עד השעות הקטנות ללא דאגה?

הסעות מאורגנות לאירועים מביאות את האורחים בנוחות ובבטחה מביתם אל האירוע מבלי שדאגת הנהיגה רובצת עליהם.

מדוע כדאי להזמין הסעות לאירועים?

ארגון אירוע כרוך בהשקעה של זמן, אנרגיה וכסף רב . כשמארגנים אירוע רוצים שהוא יצליח, שיגיעו כמה שיותר אורחים, ושכולם יישארו עד סופו.

אלא שפעמים רבות ההגעה אל האירוע והחזרה ממנו, עלולים להיות שיקול שיכביד על חלק מהאורחים, ואף יגרום לחלקם לבטל את בואם אליו.

באירועי חתונה רבים נערכת החתונה במקום מרוחק ממקום מגוריהם של חלק מהאורחים. אורחים שצריכים לשקול נהיגה בדרך בחזרה מן האירוע,בשעות מאוחרות לאחר שתיית אלכוהול, חוששים, ועלולים לבטל הגעתם.

חלק מן האירועים נערכים בגני אירועים ביער או בפינות חמד מרוחקות, אורחים שאינם רגילים בנהיגה או מתקשים בהתמצאות, עלולים לא להגיע מחשש שלא ימצאו את הדרך.

כאשר עורכים בר מצווה ורוצים לוודא שכל חבריו של חתן הבר/בת מצווה יגיעו למסיבה, מומלץ לארגן הסעה שתוריד את העול מהורי החברים ותבטיח הגעתם.

כאשר מארגנים הסעה באוטובוס לאורחים, מורידים את כל “הקשיים” הבלתי צפויים והחששות, ומעלים בוודאות את מספר האורחים שיגיע לשמחה.

מזל טוב.

מה כולל השירות של הסעות לאירועים?

 • אוטובוס או מיניבוס שיאסוף את האורחים מנקודת מרכזית אחת שנקבעה מראש או ממספר נקודות איסוף שנקבעו מראש.
 • הסעות לאירועים מחויבות להביא את האורחים בזמן לאירוע. הנהג מתכנן מראש את הדרך, כולל הפסקות, פקקים צפויים וכדומה, במטרה להתייצב בזמן.
 • אוטובוסים ומיניבוסים מפוארים, נקיים ומצוחצחים, המבטיחים לנוסעים חוויה נינוחה ומפנקת אל האירוע ובחזרה ממנו.
 • נהג ערני ורענן, פרט חשוב במיוחד בדרך בחזרה (זאת בניגוד לאורחים שיהיו כבר עייפים, ואחרי כמה כוסות אלכוהול).

לאילו אירועים מומלץ להזמין הסעות לאירועים?

הסעות לאירועים הינם מצרך מבוקש ונועדו להקל הן על האורחים והן על המארחים ומיועדים למגוון רחב של הסעות, לדוגמא:

 • אירועים שידוע מראש שיש קבוצה גדולה של אורחים המגיעה מרחוק.
 • אירועים בהם יש קבוצה גדולה של אורחים מבוגרים, החוששים מנהיגה או שאינם נוהגים.
 • אירועים המתקיימים במקומות נידחים או מקומות שקשה להגיע אליהם (גן אירועים ביער למשל).
 • בר/בת מצווה שאליה רוצים שכל החברים יגיעו בקלות ובנוחות.
 • הסעות לאירועים, אם כן, מבטיחות ראש שקט לבעלי השמחה ולאורחים גם יחד בדרך לאירוע ובחזרה ממנו.

בכל פעם שיש לכם אירוע משפחתי, או אירוע של החברה, בין המשתתפים מתקיים דיון קבוע עוד לפני יום האירוע בנוגע להזמנת הסעות לאירועים. במרבית המקרים כאשר אתם חוגגים אירוע מיוחד בחיים, אתם בוודאי רוצים לנצל בצורה הטובה ביותר כל רגע מהחגיגה, כולל שתיית משקאות חריפים וריקודים עד השעות הקטנות של הלילה. במקרים כאלה עליה לכלי הרכב הפרטי, עם סיום האירוע עשויה להיות החלטה מסכנת חיים.  בדיוק מסיבה זו, בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים בוחרים להזמין שירותים מקצועיים של הסעות לאירועים מבעוד מועד, על מנת לקבל ליווי של נהג לאורך כל הערב, ועד להגעה בשלום לבית. חברת VIP Lux Travel, היא חברת הסעות אשר מספקת שירותי הסעות לאירועים כבר למעלה מ 20 שנים תוך שימוש ברכבים גדולים ומפנקים.

שלוש סיבות מעולות להזמין הסעות לאירועים

ישנן סיבות רבות אשר גורמות לחוגגים באירועים משפחתיים שונים, להזמין שירותי הסעות לאירועים. בין שלל סיבות ניתן למצוא:

 1. בטיחות- בראש ובראשונה עומד הצורך על בטיחותם של כל המשתתפים באירוע. ככל שעולה המודעות לסכנות הנהיגה תחת רמת אלכוהול מופרזת בדם, כך גם עולה הצורך לתת מענה לבני המשפחה והחברים הקרובים, אשר רוצים לחגוג אתכם בחתונה עד אור הבוקר. אם אתם מחליטים להזמין רכב הסעות, לטובת האירוע שלכם אתם בעצם מאפשרים להם להשאיר את הרכב הפרטי בבית, ולא כאשר מצטרפים לחגיגה שלכם, תוך שאתם שומרים על בריאותם.
 2. צרכי האירוע- לעיתים רבות, במיוחד באירועי חתונה או בר ובת מצווה, אתם צריכים להגיע לאולם עם כמויות גדולות של ציוד. בין אם מדובר בשמלה להחלפה, ערכת כלה או אביזרים לרחבת הריקודים. אתם צריכים לנייד את כל אותם החפצים לאולם שלכם, תוך כדי ההתנהלות על הלחוצה ממילא ביום האירוע. כל כן, ניתן להזמין שירות הסעות לאירועים אשר יאפשר לכם לקחת את כל מה שאתם צריכים יחד אתכם.
 3. כמות משתתפים גדולה- במיוחד כאשר מדובר בחתונות, ויש לחתן ולכלה כמות מלווים גדולה, הנסיעה ביחד, לאורך כל יום הצילום, הופכת לחוויה בלתי נשכחת.

הסעות לאירועים – שומרים על ההגה בידיים בטוחות

אירוע משפחתי הוא סיבה טובה מאוד להשתחרר מהלחץ היומיומי, ולחגוג עם האנשים החשובים ביותר בחיים שלכם. על כן, רצוי להפקיד את האחריות לנהיגה ביום האירוע על נהג מקצועי שיכול לספק לכם חוויה בטוחה, עם רכב מפנק, ועדיין להחזיר אותכם הביתה בסוף היום בריאים, שלמים ושמחים.

 

למעלה דילוג לתוכן