הסעות לנתב"ג

הסעות לנתב"ג

חברת VIP מפעילה שנים רבות שירות הסעות לנתב”ג וממנו 24 שעות ביממה .

שירות הסעות לנתב”ג של חברת VIP הינה הדרך הנוחה, הבטוחה והמהירה ביותר להגיע לשדה התעופה.

הזמנת הסעבבבבבבה לנתב”ג הינה תהליך פשוט ביותר.

ביום הטיסה, בשעה שאתם תקבעו, יחכה בכתובת שתמסרו מראש, רכב הסעות נקי ומצוחצח, נהוג ע”י נהג אדיב ומנוסה, אשר יעמיס את מטענכם לרכב ויסיע אתכם בבטחה אל שדה התעופה.

ביום הנחיתה, יחכה לכם בשדה התעופה, בצאתכם מאולם מקבלי הפנים רכב הסעות נוח ומפנק, נהוג ע”י נהג מנוסה ואדיב אשר יעמיס את מטענכם ויחזיר אתכם הביתה בבטחה חזרה מהחופשה.

במידה ויחול מסיבה כלשהי עיכוב בטיסה, אל דאגה, חברת VIP , נמצאת בקשר רצוף עם שירות הפיקוח של נתב”ג. אין צורך להילחץ או להתקשר. בשעה שאליה נדחתה הנחיתה יחכה לכם כמו שנקבע מראש רכב הסעות.

בנוסף, ניתן להזמין שירות קבלת פנים, בשעת הנחיתה יחכה באולם מקבלי הפנים נהג ההסעה עם שלט אשר יהיה כתוב בו שם משפחתכם, יקבל את פניכם, ויסייע לכם בנשיאת המטען לרכב.

בנוסף, ניתן להזמין שירותי ליווי VIP מהמטוס ו/או למטוס. שירות זה חוסך זמן המתנה יקר בביקורת דרכונים. בנוסף ניתן להזמין דרכנו שירותי סבלות לנשיאת המזוודות מפתח המטוס ועד העליה לרכב ההסעות אשר ימתין לכם ביציאה מאולם מקבלי הפנים.

את חווית הפינוק שבטיול המשפחתי הקרוב שלכם, אתם יכולים להתחיל כבר בעלייה לשירותי ההסעות לנתב"ג. בשל העובדה כי כיום ניתנת האפשרות להזמין הסעות לנתב"ג, כמעט בכל שעה של היום ולכל קבוצה של נוסעים, הישראלים זונחים את השימוש ברכב הפרטי ומוכנים לסמוך על חברת הסעות מקצועית. במקום לבזבז זמן, עצבים וכסף רב על חניה בתוך שדה התעופה, אתם יכולים להגיע לביקורת הדרכונים כאשר אתם רעננים ומוכנים להתחיל את החופשה. חברת VIP Lux Travel, מציעה ללקוחותיה שירותי הסעות לנתב"ג, ברכבים אשר מתאימים לכמויות נוסעים שונות.

שלוש סיבות לבחור להזמין הסעות לנתב"ג

אם אתם רוצים להזמין שירותי הסעות לנתב"ג , אבל לא בטוחים שזו ההחלטה הטובה לכם ביותר, חשוב שתדעו שיש לפחות שלוש סיבות מצוינות שיגרמו לכם להתקשר לחברת ההסעות:

  • לקבוצות גדולות- נסיעות משפחתיות או נסיעות של קבוצות גדולות של חברים, מתחילות על הצד הטוב ביותר כאשר אתם מגיעים יחד לשדה התעופה. אף אחד לא מאחר, ואתם יכולים להתחיל לתכנן את הפרטים הקטנים של הטיול כבר בדרך לנתב"ג.
  • לתזמון מדויק- ההגעה לשדה התעופה חייבת להיות מתוזמנת בדיוק על פי מועד ההמראה שלכם. לפיכך, לא משנה אם אתם נוסעים בלילה או ביום, אתם רוצים להבטיח שתעמדו בלוחות הזמנים ותגידו לשער העלייה למטוס בזמן. שירותי הסעות מאפשרים לכם לקחת בחשבון גם את זמני הפקקים, אם יש, וגם את זמן הנסיעה שלכם, ולחסוך את החיפוש אחר חנייה וההגעה לטרמינל 3 בשדה התעופה. אתם מזמינים את הנהג בדיוק לשעה הנדרשת, כך שלא יהיו לכם עיכובים בלתי צפויים לאורך הנסיעה.
  • לחסכון בעלויות- כפי שכבר ציינו, אחד הפרמטרים החשובים ביותר מבחינת נוסעים רבים, אשר משפיע על הבחירה בשירות הסעות, הוא עלות הנסיעה והחנייה בנתב"ג. חנייה לטווח ארוך היא הוצאה אשר יכולה להעצים על עלויות הטיול, ולכן אם ניתן להתחמק ממנה, מה טוב. כמו כן, גם עלויות הדלק לנסיעה לנתב"ג, אם אתם גרים רחוק, הן משמעותיות והפתרון הוא הזמנת הסעה.

הסעות לנתב"ג – מתחילים את החופשה ברגל ימין

החופשה שלכם בחו"ל היא זמן נהדר להשקיע במשפחה, ואתם יכולים לעשות זאת כבר מהנסיעה לשדה התעופה. במקום להיות במירוץ אחר השעון, נסיעה במכונית מרווחת, עם נהג פרטי, תביא אתכם כל הדרך למטוס ברוגע. צוות חברת VIP Lux Travel יבטיח שאת הטיול שלכם אתם תוכלו להתחיל על הצד הטוב ביותר.

כמעט בכל בית בישראל כיום יש צורך להזמין שירות הסעות לנתב"ג, לפחות פעם אחת בשנה. עם הגידול העצום בכמות הנוסעים מישראל לחופשות בחו"ל, הפך שדה התעופה לאחד מהמקומות הצפופים ביותר במרכז הארץ. בדיוק מסיבה זו, כאשר אתם רוצים לצאת לחופשה, אתם רוצים לוותר על הנסיעה ברכב פרטי, ולהגיע לשדה התעופה תוך השקעת מינימום מאמצים ובמהירות האפשרית. לא משנה באיזו שעה של היום הטיסה שלכם מתוכננת להיות, ניתן להזמין שירות הסעות לנתב"ג, כמעט מכל נקודה בארץ ולהגיע בדיוק בזמן. חברת VIP Lux Travel מאפשרת ללקוחותיה להזמין שירות הסעות לנתב"ג, לקבוצות גדולות, משפחות וזוגות, ולהימנע מנסיעה ברכב הפרטי.

שירות הסעות לנתב"ג- דיוק וחיסכון בעלויות

ישנם שני יתרונות מרכזיים אשר גורמים לישראלים לבחור בכל פעם מחדש, להשתמש בשירות הסעות לנתב"ג. היתרון הראשון הוא האפשרות להתחיל את החופשה שלכם כבר ביציאה מהבית. אם אתם צריכים לקחת את הרכב הפרטי שלכם, לעלות על הכביש, להמתין בפקקים ולחפש חניה בתוך מתחם שדה התעופה, יהיה לכם קשה מאוד להגיע רגועים ושלווים לטיסה. במיוחד כאשר אתם נוסעים בהרכב משפחתי, האפשרות לבלות את זמן הנסיעה משדה התעופה בשיחות עם הילדים, תכנונים לטיול והתרגשות לקראת הבאות היא מפתה במיוחד. זו היא דרך מרגשת להתחיל את החופשה שלכם, וליצור זיכרונות משפחתיים כבר בדרך לשדה.

 

לצד זאת חשוב להתייחס העלויות הנלוות שיש לכם בעת שימוש ברכב הפרטי בנתב"ג. מלבד עלות הדלק בזמן הנסיעה, כאשר אתם מגיעים לחנות באחד מחניוני הטווח הארוך של נתב"ג, אתם עתידים לשלם סכומים גדולים יחסית על שירותי חניה. עובדה זו יכולה להשפיע משמעותית על ההחלטה שלכם, מפני שבתחשיב כלכלי, הזמנת שירות הסעות לנתב"ג מצמצמת משמעותית את ההוצאות שלכם על הנסיעה.

שירות הסעות לנתב"ג – לוקחים אתכם עד לפתח הטרמינל

בין אם מדובר בטיול משפחתי או נסיעת עסקים, בכל פעם שאתם צריכים להגיע לשדה התעופה, הזמנת שירות הסעות לנתב"ג היא הפתרון הנוח והזמין ביותר. ניתן למצוא רכבים אשר מתאימים למספר נוסעים משתנה ויכולים לאסוף אתכם מכל כתובת בה אתם נמצאים, לאורך כל שעות היממה. הנהג יגיע אל הבית שלכם בדיוק במועד ההזמנה, על מנת להבטיח שתעמדו בלוחות הזמנים ולא תאחרו לטיסה. גם בחזרה מהחופשה שלכם, אתם יכולים להסתייע בשירותים אלו, על מנת להימנע מנהיגה ישר לאחר הנחיתה ולהגיע הביתה בשלום.

 

הסעות לנתבג בשבת

בזכות שירותי הסעות לנתבג בשבת, תוכלו להגיע אל הטיסה בנחת, וללא כל חשש. כיום, אין צורך להיות תלויים בשבתות או בחגים בכל הנוגע אל הזמנת כרטיסי טיסה ליעד אקזוטי לחו"ל – או בדרכים באמצעותן תגיעו לנתבג. זאת משום שחברת VIP Lux Travel מספקת מגוון שירותי תחבורה והסעה מתקדמים. חברה מובילה זו, אשר נוסדה לפני 15 שנה, עונה על דרישות הלקוח והרבה מעבר לכך. זאת משום שעובדיה מקפידים על רמת בטיחות גבוהה, משתמשים במערכות מתקדמות לאיתור, בקרה וחיווי ועוד.

 

להזמין שירותי הסעות לנתבג בשבת – בלי כל בעיה

שירותי הסעות לנתבג, בייחוד אלו המתבצעים בשבת, יסייעו לכם רבות – ויקלו עליכם ועל תחילת החופשה החלומית שלכם. אין ספק, ישראלים רבים נהנים לבקר בחוץ לארץ מדי שנה – ובמקרים רבים אף בתדירות גבוהה הרבה יותר. בין אם מדובר בביקור עסקי בארצות הברית, חופשה אצל המשפחה באירופה בזמן חג הפסח או שמא מדובר במטרה אחרת – על מנת שתוכלו להגיע ליעדכם בהצלחה, יש להזמין שירותי הסעות.

בין אם מועד הנסיעה הוא באמצע השבוע ובין אם בשבת או בחג, חברת VIP Lux Travel מציעה את המענה המתקדם ביותר כיום. כעת, על מנת לקבוע את הנסיעה, יש לציין לענות על מספר נקודות חשובות. נציין את חלקן כעת:

  • מהו תאריך ההסעה המדויק? ובאיזו שעה תזדקקו לשירותי ההסעה?
  • האם תרצו שההסעה תאסוף אתכם מהבית?
  • מהי כמות האנשים הזקוקים לשירותי ההסעה?
  • מהו המחיר שתשלמו עבור שירות חשוב זה?

בהתאם לתשובות לשאלות אלו ואחרות, יתקבל המענה הדרוש – בכך אין כל ספק.

לעמוד לרשות הלקוח בכל שאלה ובקשה

מעוניינים להזמין הסעה לנתבג בשבת או בחג? ברצונכם לוודא כי הנסיעה תהיה בטוחה? לפרטים נוספים, אתם מוזמנים לפנות אל חברת VIP Lux Travel. לצד הסעות לנתבג, החברה מספקת גם הסעות עובדים, הסעות אמנים, הסעות נכים, הסעות לבתי ספר ועוד. צוות עובדי החברה ישמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ובקשה.

 

 

 

הסעות לנתבג מתל אביב

הסעות לנתבג מתל אביב הן שירות מתקדם ואיכותי, שיענה על ציפיותיכם – והרבה מעבר לכך. מתכננים חופשה משפחתית ומחפשים הסעה עבור כולכם לנתבג? ברצונכם לקבוע יום, שעה ומחיר עבור ההסעה? זהו הזמן לפנות אל החברה המובילה בתחום: חברת VIP Lux Travel. חברה זו, אשר הוקמה לפני 15 שנה, מספקת מגוון רחב של שירותי הסעה: החל מהסעות עבור מוסדות, מפעלים, בתי ספר, תיירות וכמובן – הסעות לנתבג. עובדי החברה פועלים בהתאם לערכי המצוינות, האיכות והשקיפות. הכול, על מנת לענות על דרישות הלקוח בהצלחה יתרה.

 

שירותי הסעות מקצועיים לנתבג

בשנים האחרונות, יותר ויותר ישראלים מבקשים לבלות את החופשות ביעדים מומלצים בחוץ לארץ. לשם כך, הם יצטרכו להזמין כרטיס טיסה, להזמין מלון וכמובן – לעבור בנתבג בתאריך הרלוונטי – ולעשות את דרכם ליעד. על מנת להגיע לנתבג ביעילות ולא לאחר לטיסה, רצוי להזמין שירותי הסעות מתל אביב.

בבואכם להזמין שירותי הסעות לנתבג מתל אביב, רצוי לקחת בחשבון מספר דגשים מרכזיים. כמו מה למשל? החל מזמני הנסיעה הרלוונטיים, כמות האנשים הזקוקים להסעה, כמות המטען אותה תיקחו אתכם בזמן הנסיעה ועד מספר העצירות שתבצעו בזמן הנסיעה – דגשים אלו ואחרים יש לקבוע מוקדם ככל האפשר. כך, תוכלו להגיע לנתבג בשלווה ובזמן.

כעת, כל שנותר לכם לעשות הוא לפנות אל חברת הסעות מקצועית, ולדון עם עובדיה בנקודות החשובות הללו, כמו גם במגוון נקודות אחרות. ושתהיה טיסה נעימה!

 

הסעה לנתב"ג מתל אביב שמביאה אותך ליעד!

שירותי הסעות לנתבג, בין אם מתל אביב ובין אם מערים אחרות, הינם שירותים חשובים ביותר; שירותים אותם יש לבצע כהלכה. על מנת לקבל את המענה הדרוש, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם חברת VIP Lux Travel. חברה זו הינה מהמובילות בארץ בתחום שירותי התחבורה. זאת משום שהחברה מציעה, בין היתר, רמת בטיחות גבוהה, מגוון שירותי הסעה ויחס אישי ואדיב ללקוחות.

 

למעלה דילוג לתוכן