הסעות נכים

הסעות נכים

התאמת רכב מיוחד המאובזר במעלון ייעודי לכיסאות גלגלים, המסייע להעלאת נוסעים בעלי מגבלות תנועה.

אחד מן האתגרים הקשים ביותר אשר עומדים לפתחם של בעלי מוגבלויות רבים הוא למצוא את דרכי התחבורה הנוחות ובטוחות להם. בדיוק לשם כך, בשנים האחרונות גובר הצורך של אנשים פרטיים וארגוני נכים להסתייע שירותי הסעות נכים פרטיות. בשונה מכל שירותי הסעות אחרים, שירותי הסעות נכים דורשים מחברת ההסעות להשקיע משאבים רבים, בכדי להתאים את כלי הרכב לצורכי הנכים, וליצור סטנדרט נסיעה בטוח ואיכותי גם לקבוצת האוכלוסייה הזו. חברת VIP Lux Travel, מחזיקה במספר רכבי הסעות נכים אשר מתאימים לקבוצות בגדלים שונים ומאובזרים בכל הציוד הנדרש.

הזמנת הסעות נכים לאירועים שונים – בטיחות לפני הכול

בין אם אתם רוצים להזמין הסעות נכים לאירועים משפחתיים, לטיולים של קבוצות גדולות ואפילו הסעות למרכזי הפעילות היומיומיים, חשוב לבחור חברת הסעות אשר יכולה לשמור על סטנדרט בטיחות גבוה. בכדי לבחור חברת הסעות נכים חשוב לוודא כי לרכבי החברה יש:

  1. מעלון- אדם בעל מוגבלויות, חייב להיעזר במעלון על מנת להיכנס לכל כלי רכב בצורה בטוחה ועצמאית. לפיכך, בכל פעם שאתם צריכים להזמין הסעות נכים, אתם חייבים לוודא כי תנאי הבסיס הזה מתקיים.
  2. חגורות בטיחות לנכים- לאחר העלייה לרכב ההסעות, בדומה לכל נסיעה רגילה, גם כאשר מדובר על הסעות נכים, יש חשיבות גדולה מאוד לשמירה על כל כלל הזהירות. לכן, כל רכב הסעות נכים מקצועי מאובזר בכיסאות, עם חגורות בטיחות רגילות, אך גם באזורים בהם ניתן למקם כיסאות גלגלים ולעגן אותם אל רצפת רכב. בצורה כזו, ניתן לשמור על הנוסע במקומו, גם במקרה של תאונת דרכים.
  3. תא מטען גדול- נוסעים בעלי מוגבלויות, נאלצים בדרך כלל להתנייד עם כמות גדולה של ציוד רפואי או מכאני. על כן, ברכב ההסעות המושלם לאוכלוסייה זו, יהיה גם תא מטען גדול ומרווח, בו ניתן לאחסן את כל הציוד בבטחה.

 

הסעות נכים – רכבים מותאמים לנסיעה בטוחה

היכולת לאפשר לאנשים בעלי מוגבלויות להגיע לכל נקודה בארץ, מאפשרת להם לקחת חלק בפעילויות שונות, ללא כל הבדל מאנשים רגלים. זה הוא האינטרס שלנו כחברה לאפשר לבעלי המוגבלויות לחיות חיים רגילים ככל הניתן. על כן, חברת VIP Lux Travel שמה לעצמה למטרה לספק שירותי הסעות לכנים, ברמה הגבוהה ביותר, תוך שימוש בכלי רכב שמותאמים לצרכים מגוונים ועונים על כל הפרמטרים מבחינת בטיחות.

הסעות נכים בכסא גלגלים

זקוקים לשירותים מתקדמים בתחום הסעות נכים בכסא גלגלים? על מנת לאפשר ניידות ברמה הגבוהה ביותר עבורם, יש לפנות אל חברת הסעות מקצועית, אמינה ואיכותית. כך, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי יקיריכם מגיעים ליעדם – ללא כל בעיה. למידע נוסף, ולקבלת מענה מתקדם בנושא זה, פנו אל חברת VIP Lux Travel. חברה מובילה זו מתמחה בשירותי תחבורה והסעות. כמו כן, צוות עובדי החברה משקיעים רבות בפיתוח פתרונות טכנולוגיים, כמו גם בגיוס הון אנושי.

מה חשוב לדעת על שירותי הסעות נכים בכסא גלגלים?

חוגגים חתונה ומעוניינים לוודא שכולם יוכלו להגיע לאולם האירועים? אמורים לטוס לחו"ל, אך כנכים אתם חוששים שמא תתקשו להגיע לנמל התעופה? בין אם מדובר בנסיעות אלו או שמא מדובר בנסיעות למטרות אחרות, כדי שתוכלו להגיע ליעדכם, יש לפנות אל חברת הסעות מקצועית – ולהסתייע בשירותיה.

בבואכם לחפש אחר חברה זו, יש לוודא כי מערך ההסעות שלה כולל את הנקודות הבאות:

  • כלי הרכב כוללים פתח רחב המאפשר את המעבר של כיסא הגלגלים – בין אם דרך הצד ובין אם מאחורה.
  • כלי הרכב כוללים מעקה בטיחות, בו יוכלו להיאחז הנוסעים בזמן ההסעה.
  • השטח בכלי הרכב מרווח, ויש מקום לכסא הגלגלים.
  • במקרים בהם מצטרפים המלווים של הנכים להסעה, רצוי לוודא כי ישנם מקומות ישיבה עבורם – וכי מקומות ישיבה אלו נוחים.

נקודות אלו ואחרות יבטיחו הסעה ברמה הגבוהה ביותר, ובהתאם לדרישות הרלוונטיות והמחמירות ביותר.

שירותי הסעות עם כסא גלגלים – באמצעות הרכבים המתאימים

בין אם מדובר בבדיקה רפואית, ביצוע סידורים יום-יומיים שונים, טיולים או שמא במטרות אחרות, כדי להבטיח שהנסיעה תהיה בסטנדרט הגבוה ביותר – כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת VIP Lux Travel. חברה זו מציעה שירותי תחבורה והסעה מתקדמים, רמת בטיחות גבוהה, טכנולוגיה מתקדמת, כמו גם יחס אדיב לקהל הלקוחות. ברשות החברה למעלה מ-45 רכבים מסוגים שונים: אוטובוסים, מיניבוסים, אצ"זים, מעלונים ורכבי VIP. רכבים אלו מותאמים לתקנים האירופאיים.

 

למעלה דילוג לתוכן