הסעות עובדים

הסעות עובדים

שירותי הסעה לעובדים על בסיס יומי למגזר העסקי והציבורי

חברת VIP מאפשרת ללקוחותיה גמישות מרבית בקביעת זמני ההסעות גם שמדובר בלוח זמנים קבוע וגם שמדובר בחברה אשר עובדיה עובדים במשמרות וזמני הסעות העובדים לביתם משתנים מידי יום.

על מנת לייעל ולקצר את זמני ההסעות, מפעילה חברת VIP אמצעיים טכנולוגים מתקדמים ובעלת אנשי מקצוע מנוסים, המטפלת בתכנון קווי ההסעות.

כמו כן, מפעילה החברה מוקד טלפוני מאויש הפעיל 24 שעות ביממה, הערוך לטפל בכל פניה ובקשה של לקוחותינו, מוקד זה מאויש בסדרן תורן של חברת VIP ולא בחברה חיצונית שרק מקבלת הודעות.

אם בעבר מרבית האוכלוסייה הבוגרת הגיעה למקום העבודה בכוחות עצמה, כיום עולה הביקוש להזמנה שירותי הסעות עובדים בקרב המעסיקים הגדולים ביותר במשק הישראלי. בין אם מדובר בחברות ההייטק הגדולות, בחברות ממשלתיות ואפילו במפעלים הגדולים,  ניתן למצוא בכל מגזר עסקי חברות אשר מוכנות להשקיע משאבים רבים בעובדים שלהן, וליצור מערך הסעות עובדים מפותח ומקצועי. ישנם יתרונות רבים לשימוש בהסעות חיצוניות, אך לצד זאת, חשוב לשמור גם על בטיחות העובדים ולבחור בחברה שמציגה סטנדרט בטיחות גבוה. חברת VIP Lux Travel מספקת שירותי הסעות לעובדים, לחברות גדולות במשק בכל ימות השבוע ובפריסה נרחבת.

 מדוע מומלץ להשקיע בשירותי הסעות עובדים?

אם אתם רוצים להקים מערך שירותי הסעות עובדים בחברה שלכם, דעו לכם כי ישנם יתרונות רבים לבחירה זו. מבין היתרונות המרכזיים ניתן למצוא:

  1. לוחות זמנים- במיוחד כאשר מדובר במפעלים או מקומות עבודה בהם פועלות כמה משמרות, מסביב לשעון ויש צורך לעמוד בלוחות הזמנים, יצירת כסאות לעובדים מאפשרת לכם לשמור על לוחות הזמנים מדויקים ככל הניתן. למשל אם משמרת הלילה צריכה להתחיל את עבודתה בשעה 12, אתם יכולים להבטיח שכל העובדים יגיעו למקום העבודה כ-10 דקות טרם תחילת המשמרת.
  2. תנאי עבודה משופרים- מבחינתם של עובדים רבים, שימוש במערך ההסעות למקום העבודה הוא שיפור משמעותי של תנאי ההעסקה. אם אין לעובדים רבים במקום העבודה שלכם רכב, והם נאלצו עד היום להגיע בתחבורה ציבורית או להסתמך על טרמפים, ההשקעה בתחבורה למקום העבודה נתפסת שיפור משמעותי של תנאי ההעסקה.
  3. בטיחות העובדים- עובדים אשר מבלים שעות ארוכות בעבודה סיזיפית ומאומצת, מסיימים את יום עבודה כשהם מותשים לחלוטין. על אחת כמה וכמה, עם אלו עובדים השער עובדים גם במשמרות, כולל משמרות לילה. הקמת מערך הסעות עובדים במקומות עבודה כאלו, יכולה להיות החלטה מצילת חיים. העובדים יכולים לוותר על הנהיגה ברכב פרטי בסיום המשמרת וכך לצמצם את הסכנה לתאונות דרכים.

הסעות עובדים –  מתחילים את יום העבודה ברגל ימין

כאשר אין לכם את הצורך להתניע את הרכב הפרטי בכל בוקר מחדש ולנסוע לעבודה, אתם יכולים להתחיל את היום ברגל ימין. בדיוק מסיבה זו, גם חברות טכנולוגיות מתקדמות מוכנות לשפר את חוויית העבודה שלהן, על ידי הזמנת הסעות עובדים באופן קבוע, מנקודות איסוף שונות ברחבי הארץ. אז אם גם אתם רוצים לשפר את תנאי העבודה בחברה, פנו לצוות חברת VIP Lux Travel עוד היום.

למעלה דילוג לתוכן