מחלקת הסעות VIP

VIP Lux Travel: שירותי הסעה מקצועיים ויוקרתיים

הסעות VIP הינו שירות מיוחד המוענק בהתאמה אישית לצרכים של קהל הלקוחות שלנו.
שירות הסעות זה מיועד למי שלא רק מבקשים להגיע מנקודה א' לנקודה ב', אלא שהדרך תעשה בפרטיות, נוחות ועם רמת שירות החורגת מהסטנדרט הרגיל.
אין זה משנה אם מדובר בנסיעת עסקים או נסיעה לאירוע חגיגי, הסעות VIP מטעם VIP LUX TRAVEL מבטיחה כי תקבלו את הנסיעה המפנקת ביותר.
חטיבת ההסעות VIP שלנו כוללת בתוכה צי של רכבי יוקרה מעוצבים ומפנקים, עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר, ושירותים נוספים העונים על כל תשוקה. חשוב לנו שתדעו, מבחינתנו אין אף בקשה שהיא גדולה מדי.
ב- VIP LUX TRAVEL אנחנו יודעים, הפרטיות היא קודש הקודשים בהסעות VIP. לכן חלונות כהים, מערכות תקשורת מאובטחות ומחויבות לסודיות הלקוח הם רק חלק מהפעולות ומוצרים המסייעים לנו שלקוחותינו יוכלו לנסוע עמנו בראש שקט.
גם הנהגים המקצועיים של VIP LUX TRAVEL עברו הכשרה מיוחדת עבור שירות הסעות זה. הם יאספו ויחכו לכם בכל ציר תנועה ובכל נקודת זמן.
להסעות VIP יש את היכולת לייצר את אפקט ה- WOW. אם יש לכם אורחים חשובים מחו"ל ואתם מבקשים להנעים את זמנם. אם אתם כוכבים בתעשיית המוזיקה, אופנה או כל תחום אחר ומבקשים להגיע אל אירוע בסטייל נוצץ, או שאתם זוג מאוהב בדרך לחתונה ורוצים להרגיש כמו בסרטים, שירות ההסעות VIP הוא בדיוק השירות שאתם צריכים.
רכבי היוקרה שלנו ושירות הסעות VIP מחכים לכם עכשיו.
צרו קשר עם מחלקת הסעות VIP של VIP LUX TRAVEL בטלפון 08-9933777 ותקבלו מענה אנושי 24/7.

מלאו שם וטלפון ונחזור אליכם בהקדם!

ניתן ליצור איתנו קשר ישירות בטלפון
נייד: 053-4600066 | זמינים 24/7 במספר: 6870*

VIP Lux Travel
שירותי הסעה מקצועיים ויוקרתיים

לנו חשוב שכל נסיעה שלכם תהיה נוחה ובטוחה

מעל 100 רכבים זמינים

שרות 24/7

מגיעים בזמן

בטיחות ואיכות ללא פשרות

תנאי תשלום ומחירים נוחים

נהגים וותיקים ומקצועיים

למעלה דילוג לתוכן