הסעות של אמנים, להקות וזמרים

VIP Lux Travel: שירותי הסעה מקצועיים ויוקרתיים

הסעות של אמנים, להקות וזמרים והיא לא עוד נסיעה מאירוע אחד לשני, וגם לא מדובר רק בצורך להעביר את הציוד הנלווה שלהם, אלא החובה שלנו היא להעניק לכל אחת ואחד את הנוחות המרבית, כך שיגיעו מרוכזים ורעננים לכל הופעה.
המשימה של האמנים השונים היא להופיע ולבדר, והמשימה שלנו היא לוודא כי הפרטיות והשקט שלהם ישמרו בצורה מושלמת לאורך כל שעות הנסיעה.
עבור אמנים, להקות וזמרים הקמנו צי רכבים מיוחד שעומד בכל דרישה וצורך תוך כדי שמירה מלאה גם על הציוד שלהם. הרכבים שלנו מספקים עבורם מערכות מתלים מתקדמות, תאי אחסון מאובטחים ועוד.
לרשותם של האמנים השונים עומד צוות של נהגים מקצועיים המאומנים להתמודד עם כל דבר שצץ בשטח. החל מלוחות זמנים צפופים ועד לדרכי מעקף במקרה הצורך, בעיקר כשמדובר במספר הופעות ביום אחד בכמה מקומות ברחבי הארץ.
מבחינת אמנים, להקות וזמרים המסע לכל הופעה הוא יותר מעוד נסיעה. למעשה מדובר בחלק חשוב ומקדים להופעה שלהם. לכן ב- VIP LUX TRAVEL אנחנו בונים תכנית אסטרטגית שלוקחת בחשבון מספר מסלולי הסעה אפשריים, מעמידים כלי רכב חדשים ומפנקים עם קווי WI-FI, ומספקים כוח אדם מנוסה שחשוב לו לשים לב לפרטים הקטנים ביותר, כך שכל הופעה תהיה הטובה ביותר.

מלאו שם וטלפון ונחזור אליכם בהקדם!

ניתן ליצור איתנו קשר ישירות בטלפון
נייד: 053-4600066 | זמינים 24/7 במספר: 6870*

VIP Lux Travel
שירותי הסעה מקצועיים ויוקרתיים

לנו חשוב שכל נסיעה שלכם תהיה נוחה ובטוחה

מעל 100 רכבים זמינים

שרות 24/7

מגיעים בזמן

בטיחות ואיכות ללא פשרות

תנאי תשלום ומחירים נוחים

נהגים וותיקים ומקצועיים

למעלה דילוג לתוכן