הסעות תלמידים

VIP Lux Travel: שירותי הסעה מקצועיים ויוקרתיים

כשמדובר בהסעות תלמידים המוטו שלנו ב- VIP LUX TRAVEL חד וברור. הילדים שלכם – האחריות שלנו, והמילים בטיחות ואיכות הן מילות המפתח המניעות אותנו.
כדי לעמוד בדרישות המחמירות של חוק ההסעות לתלמידים ושל נוהל הסעות עבור ילדי החינוך המיוחד, הקמנו צי רכב המיועד אך ורק להסעות תלמידים. הוא כולל בתוכו אוטובוסים ומיניבוסים שמספקים עד כ- 60 מקומות ישיבה.
המחויבות שלנו למצוינות מתבטאת בעמידה בסטנדרטי איכות (ISO 9001) ובטיחות (ISO 9301), תוך כדי שמירה על כל דרישות מערכת החינוך והתחבורה. כל זאת כדי להבטיח במאה האחוזים כי מלאכת ההסעה שאנחנו מבצעים תעשה בצורה הבטוחה והאמינה ביותר.
בטיחות היא ערך עליון ולכן נהגי הסעות התלמידים שלנו מוודאים כי כל מי שעולים על ההסעה יהיו חגורים לאורך כל הנסיעה. כמו כן אנו עושים שימוש בשלטים מיוחדים המודיעים על נוכחות ילדים ברכב. הפעולות הללו ואחרות נועדו למנוע תאונות ולהבטיח שהילדים שלכם יגיעו בשלום ליעדם.
נוהל הסעות חינוך מיוחד
מבחינתנו הסעה של תלמידים זו לא עוד משימה אלא זכות. לכן אנו מקדישים מחשבה רבה לבטיחות התלמידים ולתיאום ההסעה לצרכים הייחודיים של כל תלמיד, במיוחד בכל הנוגע לחינוך המיוחד.
ילדים עם צרכים מיוחדים הלומדים במערך החינוך המיוחד, זכאים לשירותי הסעות אל המוסד החינוכי הרלוונטי. שירות זה נעשה במימון המדינה, כאשר הרשויות המקומיות הן אלו שאחראיות לארגן את ההסעות הללו עבור התלמידים. במקרים שונים ובהתאם לעמידה בקריטריונים, יוכלו התלמידים אף לקבל מלווה בזמן ההסעה.
ליצירת קשר עבור שירות הסעות של תלמידים, ובירור האם ילדכם הלומדים במערך החינוך המיוחד זכאים לשירותי הסעות במימון מדינה כחלק מנוהל הסעות עבור ילדי החינוך המיוחד, חייגו עכשיו: 08-9933777.
השירות ומענה אנושי זמינים עבורכם 24/7.

מלאו שם וטלפון ונחזור אליכם בהקדם!

ניתן ליצור איתנו קשר ישירות בטלפון
נייד: 053-4600066 | זמינים 24/7 במספר: 6870*

VIP Lux Travel
שירותי הסעה מקצועיים ויוקרתיים

לנו חשוב שכל נסיעה שלכם תהיה נוחה ובטוחה

מעל 100 רכבים זמינים

שרות 24/7

מגיעים בזמן

בטיחות ואיכות ללא פשרות

תנאי תשלום ומחירים נוחים

נהגים וותיקים ומקצועיים

למעלה דילוג לתוכן