הסעת תלמידים

הסעת תלמידים

15 שנות ניסיון שעושים את ההבדל, יש לנו אוטובוסים חדישים ובטוחים (עד 60 מקומות) מיניבוסים ורכבים מפוארים. הסעת התלמידים במערכת החינוך מסייעת ליישום חוק חינוך חובה לתלמידים שבית הספר נמצא בריחוק ניכר מביתם.

מערכת ההיסעים נותנת מענה חשוב גם לתלמידי החינוך המיוחד בכך שהיא מתחשבת בסוגי הלקויות השונים הקיימים בחינוך המיוחד ומאפשרת לתלמידי החינוך המיוחד ללמוד בבתי ספר העונים על צורכיהם הייחודיים.

חברת “מטיילי אשדוד” בעלת ניסיון רב בהסעות תלמידים במערכת החינוך הרגיל והסעות תלמידים במסגרת החינוך המיוחד.

חברת “מטיילי אשדוד” מחויבת להקפדה יתרה בסטנדרט הבטיחות להסעת ילדים ופועלת תחת סטנדרטים של איכות (ISO 9001) ובטיחות (ISO 9301), ופועלת בכפוף לדרישות המחמירות של מערכת החינוך ביישום. סופה הסעות וטיולים פועלת בכפוף לדרישות משרד החינוך העיריות והרשויות המקומיות, תוך מתן מענה ובקרה עבור כל אחד מהתלמידים אשר הזכאים לשירותי ההסעה.

* משרד התחבורה קבע מגוון תקנות וחוקים אשר נוגעים להסעות תלמידים, וזאת על מנת למזער ככול הניתן מצבים מצערים ואף תאונות. כמו כן כאשר עומדים לבחור מי יסיע את היקרים לנו מכל, יש לבחון בשבע עיניים שאותו גוף הסעות עומד בכל התקנים ומקפיד לאכוף אותם, ולו כי פה אין מקום לטעויות. בנוסף יש להבדיל בין הסעות תלמידים רגילות לבין בעלי צרכים מיוחדים, ולו כי גם לכך יש מענה מלא אך מעט שונה, ועל כן יש להתאים בין צורך להיצע.

בחייהם היום יומיים של תלמידי בית הספר, יש צורך כמעט קבוע להזמין שירותי הסעות תלמידים, מסיבות שונות ומגוונות. מנהלי בתי ספר רבים מוכנים להשקיע משאבים רבים על מנת לבחור את חברת ההסעות אשר תספק שירות מקצועי, בטיחותי ואמין להסעות התלמידים. כאשר מדובר בקבוצות גדולות של ילדים אתם רוצים לשמור על רמת בטיחות גבוהה, תוך שאתם מאפשרים לכל הילדים להגיע ליעד הנסיעה בפרק הזמן הדרוש. אנו בחברת VIP Lux Travel, מבינים את רמת האחריות הגבוה, ומספקים שירותי הסעות לתלמידים ברמה גבוהה תוך שימוש בכלי רכב חדישים.

כיצד לבחור שירות הסעות תלמידים?

בוחרים לבחור את שירות הסעות התלמידים, אשר ייתן מענה לילדי בית הספר שלכם, חשוב להתייחס לשלושה פרמטרים מרכזיים:

  1. כמות התלמידים- כמות התלמידים משפיעה באופן ישיר על סוג הרכב אותו אתם צריכים להזמין. אם מדובר בטיול שנתי, לשכבה גדולה של ילדים, יש צורך לחשב את כמות הילדים כולל מספר המלווים, ולהזמין בדיוק את מספר האוטובוסים הדרוש לכם. לעומת זאת, הזמנת הסעות לקבוצה קטנה של ילדים לא מחייבת תכנון מוקדם וניתן לבצעה גם בפרק זמן קצר.
  2. עלות הנסיעה- כאשר אתם עובדים תחת תקציב מוגבל חשוב להתייחס לחנויות הנסיעה, במהלך תכנון פעילות מחוץ לשטח בית הספר. אומנם, אתם לא יכולים להתפשר על רמת הבטיחות של חברת ההסעות, אך עדיין חשוב לנסות לבחור חברה שתשלב בין שירות מקצועי ואמין לעלות אשר מתאימה לתקציב הטיול שלכם.
  3. בטיחות התלמידים- הדבר החשוב ביותר שיש לוודא אל מול כל חברת הסעות תלמידים, הוא מידת התחזוקה של כלי הרכב שלהם. רכבי הסעות לציבור התלמידים, מחויבים על פי החוק להצטייד בחגורות בטיחות לכל הנוסעים ברכב, כמו גם שלטים מיוחדים אשר מתריעים על הימצאותם של ילדים. כל הפעולות הללו נועדו להגן על הילדים במהלך הנסיעה, ולכן הן קריטיות מבחינתכם.
הסעת תלמידים – שומרים על הילדים היקרים שלכם

בתור אנשי חינוך, אתם יודעים להעריך יותר טוב מכל אדם אחר את החשיבות של יצירת רמת בטיחות גבוהה בקרבת ילדים. לפיכך, כאשר אתם מוציאים את הילדים משטח בית הספר, לטיול שנתי או הצגה, אתם חייבים לעשות כל מאמץ על מנת לבחור ברכב הסעות הבטוח ביותר. אנחנו בחברת VIP Lux Travel, מבינים את הצורך שלכם. בדיוק מסיבה זו יש לנו צי רכבים מיוחד להסעות תלמידים, עם נהגים מיומנים ומנוסים, לכל מטרה שתבחרו.

חוק הסעות תלמידים

בהתאם לחוק הסעות תלמידים, על חברת ההסעות להציע את המענה הדרוש – ולהקפיד על רמה גבוהה של בטיחות. החל משילוט מתאים וברור על כלי הרכב, התקנת פנסי איתות מהבהבים ועד רישיון רכב בתוקף – היבטים אלו ואחרים יבטיחו מענה מדויק על שירותי ההסעות לילדים. זאת ועוד, מתוך כוונה לשמור על בטיחות הנוסעים – ולהגיע ליעד בהצלחה וביעילות. לפרטים נוספים בנושא, ניתן לפנות אל חברת VIP Lux Travel. צוות עובדי החברה הינם מנוסים, מיומנים, אמינים ומחזיקים בידע רב בעולם התחבורה.

על חוק הסעות תלמידים וחובותיו של הנהג

מדי בוקר אנו מפקידים את ילדינו היקרים במערכת החינוך – מתוך תקווה שיחוו חוויות חדשות, ירכשו ידע חשוב ויחזרו הביתה שמחים טובי לב. על מנת שהילדים יגיעו בבטחה ליעד ויחזרו ממנו חזרה הביתה, יש לוודא כי הם זכאים לשירותי הסעות לתלמידים.

על מנת לברר זכאות זו, רצוי לקרוא את הנקודות הבאות:

  • חוק ההסעות לתלמידים מיועד, בין היתר, לאלו אשר במקום מגוריהם אין בית ספר – או שהוא נמצא במיקום מרוחק מהבית.
  • ההסעות לתלמידים יקבלו אישור ויתקיימו כל עוד ישנן דרכים סלולות מנקודה א' לנקודה ב'.
  • בכל הנוגע לחובות הנהג, המספק את שירותי ההסעות לתלמידים, עליו להחזיק ברישיון נהיגה מתאים. כמו כן, עליו להיות תושב הארץ, ולעבור בדיקה במכון הרפואי לבטיחות בדרכים.

חוק הסעות לבית הספר – מענה מקצועי ומתקדם בתחום

מהן חובותיו של נהג ההסעות של התלמידים? האם הוא מבוטח? וכיצד ניתן לבטח את התלמידים העולים על ההסעה? כך או כך, על מנת להבטיח שמערך ההסעות יתנהל על הצד הטוב ביותר, יש לפנות אל חברת VIP Lux Travel. חברה מובילה זו, אשר הוקמה לפני 15 שנה, מספקת מגוון שירותים בתחום התחבורה וההסעות. לצד הסעות תלמידים, ניתן לפנות אל החברה גם לצורך הסעות עובדים, הסעות לנתבג, הסעות נכים ועוד. זאת ועוד, כאשר צוות עובדי החברה מספק את רמת הבטיחות הגבוהה ביותר, כמו גם מעניק יחס אישי ואדיב לקהל לקוחותיו.

הסעות תלמידים בחינוך המיוחד

אם וכאשר ילדיכם עומדים בקריטריונים, יש לפנות אל חברת הסעות מקצועית – ולהסתייע בשירותי הסעות תלמידים בחינוך המיוחד. זכאים לשירות מסוג זה? מעוניינים לממש את זכאותכם ולפנות אל חברת הסעות מקצועית? אתם מוזמנים לפנות אל חברת VIP Lux Travel. חברה מובילה זו מתמחה בשירותי תחבורה והסעות, ומציעה לקהל לקוחותיה שירותים מקצועיים בסטנדרט הגבוה ביותר. כמו כן, מטעם החברה פועלים מגוון רחב של רכבים: החל מאוטובוסים, אצ"זים ועד רכבי VIP. לכל שאלה ובקשה, צוות החברה ישמח לעמוד לרשותכם.

שירותי הסעות תלמידים בחינוך המיוחד – דגשים שונים

ילדים עם צרכים מיוחדים, הלומדים במערך החינוך המיוחד, זכאים לשירותי הסעות אל המוסד החינוכי הרלוונטי. שירותי הסעות אלו הם במימון המדינה, כאשר הרשויות המקומיות הן אלו שאחראיות לארגן את ההסעות הללו עבור התלמידים. במקרים שונים, ובהתאם לעמידה בקריטריונים, יוכלו התלמידים אף לקבל מלווה בזמן ההסעה.

כך או כך, ובמקרים בהם ילדיכם עונים על הקריטריונים והם זכאים לקבל שירותי הסעות למוסדות החינוך, רצוי לברר:

 

  • מהן השעות בבוקר בהן אוספים את הילדים? ובאילו שעות מחזירים אותם לביתם?
  • האם אוספים את התלמיד מביתו? או ממיקום אחר?
  • האם נהג ההסעות מחזיק בהכשרה ובביטוח הרלוונטי למשימה? והאם יש לו רישיון נהיגה בתוקף?

בהתאם לנקודות חשובות אלו ואחרות, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי ילדיכם נמצאים בידיים הנכונות – וכי הם יגיעו ליעדם בהצלחה ובבטיחות גבוהה.

 

סיוע מקצועי בתחום הסעות תלמידים

האם ילדיכם זכאים להסעות במסגרת החינוך המיוחד? ברצונכם לוודא כי מערך הסעות זה הינו מקצועי ועומד בסטנדרט הנדרש? כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת VIP Lux Travel, ותקבלו מענה מקיף, איכותי ומקצועי. חברה זו מציעה מגוון שירותי תחבורה והסעות. לצד שירותי הסעות תלמידים בחינוך המיוחד, ניתן לפנות אל החברה גם לצורך הסעות לאירועים, הסעות לנתבג, הסעות VIP, הסעות עובדים, הסעות תיירות וטיולים ועוד.

למעלה דילוג לתוכן